Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz

ex. Hampton By Hilton Alexanderplatz
Βερολίνο, Γερμανία View on map
8.1 Πολύ καλό Βασισμένο σε 10584 σχόλια
Από US$ 153 US$ 130 ανά νύχτα
Όφελος 15%
Άφιξη
25 Σεπ 2026
Αναχώρηση
26 Σεπ 2026
Επισκέπτες
2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
  • Δωρεάν ακύρωση
    σε πολλά δωμάτια
  • Χωρίς έξοδα κράτησης
    Πληρωμή στο ξενοδοχείο
  • Ασφαλής κράτηση
    Τα δεδομένα σας είναι ασφαλή
  • Εγγύηση καλύτερης τιμής
    Βρήκατε καλύτερη τιμή;

Γιατί οι επισκέπτες επιλέγουν το Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz

  • Κεντρική τοποθεσία
    5 λεπτά από τον Πύργο
  • Πλούσιος μπουφές
    Vegan επιλογές, ώρες 6:30-11:00
  • Γυμναστήριο
    Δωρεάν βάρη και διαδρόμους
  • Σύνδεση ΜΜΜ
    Σταθμός Alexanderplatz 5'
  • Business center
    Δωρεάν Η/Υ, fax και εκτυπωτής
  • Αποθήκη αποσκευών
    Πριν το check-in, μετά το check-out

Επισκόπηση

Το ξενοδοχείο Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz βρίσκεται στην περιοχή διασκέδασης περίπου 4 χλμ. από τη Στήλη της Νίκης και περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από τον Καθεδρικό Ναό του Βερολίνου, και προσφέρει γκαλερί τέχνης και χώρο λόμπι. Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κέντρο της πόλης, 650 μέτρα από την Αλεξάντερπλατς και παρέχει γυμναστήριο και 24ωρο γυμναστήριο.

Αυτό το ελκυστικό ξενοδοχείο 3 αστέρων βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία, περίπου 2 χλμ. από το Σημείο Ελέγχου Τσάρλι. Το Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz απέχει επίσης περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Mauerpark. Οι επιλογές διασκέδασης στην περιοχή περιλαμβάνουν το Konzerthaus του Βερολίνου, περίπου 2,1 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείου είναι Mollstrasse/Otto-Braun-Strasse, σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια, ενώ ο σιδηροδρομικός σταθμός S Alexanderplatz είναι σε απόσταση μόνο 650 μέτρων.

Το ελκυστικό Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz προσφέρει σίδερο και σιδερώστρα και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και παροχές καφέ. Οι πελάτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν ντους roll in και νιπτήρας, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών.

Τα Σαββατοκύριακα σ' αυτό το ξενοδοχείο ξεκινούν με ένα ζεστό πρωϊνό σε μπουφέ από τις 6:30 π.μ. έως 11:30 π.μ. Στις εγκαταστάσεις υπάρχει lounge μπαρ. Ο χώρος του μπαρ περιλαμβάνει σαλόνι. Το ξενοδοχείο Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz απέχει 600 μέτρα από το Hofbrau Wirtshaus Berlin, που σερβίρει γερμανική κουζίνα.

  • Άφιξη
    από 15:00 έως 23:59
  • Αναχώρηση
    έως 12:00
  • Κατηγορία ξενοδοχείου
    3 αστέρων
Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz
Οι συμβουλές μας

Πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz;

Ιδανικό για εσάς αν
  • Θέλετε ένα ξενοδοχείο με εξαιρετικό πρωινό μπουφέ, που σερβίρεται καθημερινά με ζεστές και κρύες επιλογές.
  • Χρειάζεστε δωμάτια που μπορούν να φιλοξενήσουν οικογένειες, με διαθέσιμους καναπέδες-κρεβάτια.
  • Εκτιμάτε την εύκολη πρόσβαση στα μέσα μεταφοράς, καθώς ο σταθμός Alexanderplatz απέχει 5 λεπτά με τα πόδια.
Ίσως να το προσπεράσετε αν
  • Χρειάζεστε δωρεάν χώρο στάθμευσης - το ξενοδοχείο διαθέτει ιδιωτικό πάρκινγκ με ημερήσια χρέωση.
Ιδανικό για
  • Ένα εξαιρετικό πρωινό μπουφέ με ποικιλία, συμπεριλαμβανομένων βίγκαν και χορτοφαγικών επιλογών

Παροχές του Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz

Γενικά
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • Ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Υποαλλεργικά δωμάτια
  • Ανελκυστήρας
  • Μηχάνημα ΑΤΜ
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
  • Μπάνιο για άτομα με ειδικές ανάγκες
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί
Γεύματα
  • Σνακ Μπαρ
  • Μπαρ/ Lounge
  • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
  • Ειδικά διαιτητικά μενού
Αθλήματα και Αναψυχή
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Κέντρο γυμναστικής
Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz Υπηρεσίες επισκεπτών
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Υπηρεσίες καταστημάτων
  • Ποτό καλωσορίσματος
  • Επαγγελματικό κέντρο
  • Φαξ/φωτοτυπικό
Ανέσεις δωματίου
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Παράθυρα με ηχομόνωση
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • Νεροχύτης στο δωμάτιο
  • LCD TV
  • Τηλέφωνο απευθείας κλήσεων
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Επιτραπέζια παιχνίδια
  • Ειδικά μενού
  • Παιδική χαρά
  • Δάπεδο με χαλί

Πολιτικές

Το Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz εφαρμόζει τους παρακάτω όρους σε όλες τις κρατήσεις.
Check-in / Check-out
Άφιξη
από 15:00 έως 23:59
Αναχώρηση
έως 12:00
Σημαντικές πληροφορίες
  • Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.

Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας

Ευχαριστώ για την εγγραφή

Κλείσιμο
Άφιξη
25 Σεπ 2026
Αναχώρηση
26 Σεπ 2026
Επισκέπτες
2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
Επιλέξτε τις ημερομηνίες
για να δείτε τις προσφορές